Stage: Marketplace & Business Development

  • Veelzijdig takenpakket
  • Gezellig team
  • Jong en duurzaam bedrijf
  • Stagevergoeding

Stage: Marketplace & Business Development

Wil jij leren hoe je producten verkoopt via Bol.com of B2B-platformen zoals Faire en Orderchamp? En tegelijk meewerken aan klantvragen, orderverwerking en het zoeken naar nieuwe duurzame producten? Dan is dit dé stage voor jou.

Wat je gaat doen:

  • Productvermeldingen verbeteren op Bol.com en Faire
  • Concurrentieanalyse en prijsvergelijking
  • Nieuwe producten zoeken en selecteren
  • Orderverwerking & voorraad checken
  • Klantvragen beantwoorden

Voor wie:

Studenten van o.a. Bedrijfskunde, E-commerce, International Business, Retail Management, Logistiek & Economie.

Werken bij Retulp betekent:

Zelfstandigheid, veel afwisseling en werken in een team met een missie.

Mail direct naar richard@retulp.nl

“De sfeer bij Retulp is een van de hoogtepunten van mijn stage. De leuke collega’s en af en toe een gezellige borrel hebben mijn stagetijd niet alleen leerzaam gemaakt maar ook hartstikke gezellig. Ook de vrijheid en de variatie in mijn werk vond ik erg fijn.”

“Mijn stage heeft mij veel geleerd over alle afdelingen en facetten binnen het bedrijf. Dit heeft veel waarde toegevoegd aan mijn persoonlijke ontwikkeling! Daarnaast kreeg ik genoeg tijd om aan mijn stage opdracht te werken, de verdeling was fijn!”

“Ik vond het leuk om mee te werken bij een jong en duurzaam bedrijf. Een erg leerzame tijd!”

“Retulp is een geschikte plek voor een afstudeerplek of meewerkstage! Er is namelijk veel ruimte om te ontwikkelen in ondernemersschap, duurzaamheid en andere vakgebieden. Daarnaast zijn de medewerkers erg gezellig. Kortom, een goede leeromgeving voor een student.”

“Tijdens mijn stage bij Retulp heb ik veel geleerd rondom verschillende aspecten van een bedrijf. Ik vond het leuk om mee te werken in een klein team met een breed takenpakket.”