THERMOSFLESSEN WHITE LABEL

  • Stijlvolle dubbelwandige flessen van hoge kwaliteit
  • Zonder zichtbaar Retulp logo, voor merchandise of eigen label
  • Lage prijs en vanaf 100 stuks te bestellen

EIGEN MERK thermosflessen met of zonder rietje bedrukken

Ben je op zoek naar een duurzame én opvallende manier om jouw merk te presenteren? Met onze white label thermosflessen zet je in op hergebruik en milieubewust ondernemen. Deze flessen bevatten geen Retulp-logo en kunnen vanaf 100 stuks volledig gepersonaliseerd worden met jullie eigen logo of ontwerp.

Wil je nog een stap verder gaan? Kies dan voor een private label thermosfles: een uniek ontwerp volledig op maat gemaakt, in jullie eigen PMS-kleuren, vorm en afwerking. Perfect als je een exclusief product wilt dat helemaal aansluit bij jullie merkidentiteit.

COMPACTE THERMOSFLESSEN – voor eigen label, merchandise of relatiegeschenken

GROTE THERMOSFLESSEN – voor eigen label, merchandise of relatiegeschenken

EXTRA GROTE THERMOSFLESSEN – voor eigen label, merchandise of relatiegeschenken

Nieuwste koffie en thee beker voor private label

Deze nieuwste koffie- en thee beker lekt zeker niet en met deze reisbeker geniet je overal van je warme dranken, zoals ze horen te zijn. Dankzij het handige klik deksel drink je hoe je wilt, zonder ook maar één druppel te verspillen. Ben je met de auto onderweg: deze koffie- en thee beker past perfect in je cupholder!

Deze nieuwste white label thermosbekers bevatten geen Retulp logo en kunnen geheel bedrukt worden met eigen logo en prints vanaf 1000 stuks in eigen PMS kleur en met een eigen verpakking. Vanaf eind 2025 / begin 2026 komen deze prachtige bekers ook in het standaard Retulp assortiment.

Ook in Vlaanderen zijn onze herbruikbare thermosbekers, drinkbussen en koffiemokken razend populair. Van Antwerpen tot Aalst, van Brugge tot Leuven – overal kiezen scholen, gemeentebesturen, sportclubs en bedrijven massaal voor een handige, duurzame oplossing om hun warme of frisse drank mee te nemen. Want geef nu zelf toe: een plastic wegwerpbekertje? Da’s toch compleet passé. Een mooie drinkbus met jouw eigen logo? Da’s pas klasse!

Onze drinkbussen zijn niet alleen stevig, maar ook makkelijk afwasbaar, milieuvriendelijk én plezant om cadeau te geven. Ideaal als relatiegeschenk, bedankje voor vrijwilligers of goodiebag tijdens een lokale beurs of schoolfeest. Wie weet drinkt zelfs de burgemeester binnenkort uit jouw gepersonaliseerde koffiebeker. Santé!

Retulp mooist RVS reisbeker 2025 koffieautomaat promo kleuren mug
Retulp reisbeker custom made

Private label reis Tumblers

Deze 500ml reis tumbler is een voorbeeld van een mooie beker om te voorzien van jouw merk en huisstijl. Deze handige beker houdt warmte goed vast en handhaaft het aroma en de smaak van drankjes lange tijd. De dop voelt soepel aan op de mond omdat er geen schroeven zijn zodat je comfortabel kunt drinken tot de allerlaatste slok. Deze mooie private label thermosbekers bevatten geen Retulp logo en kunnen geheel bedrukt worden met eigen merk en prints vanaf 1000 stuks in eigen (PMS) kleur en met een eigen ontworpen doosje er omheen.

Bij Retulp bieden we meer dan alleen onze standaard producten. We denken graag met je mee om tot de perfecte oplossing te komen voor jouw specifieke wensen. Of het nu gaat om unieke personalisaties, maatwerkproducten of compleet nieuwe ideeën, wij staan open voor jouw plannen en uitdagingen. Benieuwd wat we allemaal kunnen? Bezoek onze maatwerkpagina en ontdek de talloze mogelijkheden. Vraag direct een offerte aan via het onderstaande formulier of stuur ons een e-mail op customize@retulp.nl. Samen creëren we iets unieks en duurzaam!


    Veelgestelde vragen – over white label & Private label thermosflessen en tumblers met en zonder rietje

    Wat is het verschil tussen white label en private label?
    White label betekent: een bestaand product zonder merk dat je kunt bedrukken met je eigen logo. Private label is volledig maatwerk: een unieke fles die we speciaal voor jouw merk ontwikkelen.

    Vanaf hoeveel stuks kan ik bestellen?
    White label: vanaf 100 stuks en private label: vanaf 1.500 stuks.

    Hoelang is de levertijd?
    White label leveren we meestal binnen 9 werkdagen en private label duurt ongeveer 5 tot 6 maanden vanwege het maatwerkproces.

    Zijn de producten van Retulp BPA-vrij?
    Ja, al onze producten zijn BPA-vrij. Dat geldt voor RVS-flessen, doppen én bio bidons.

    Waarom zijn RVS-flessen een goede keuze?
    Omdat ze herbruikbaar zijn en echt helpen bij het terugdringen van wegwerpplastic. Veel beter dan wegwerp of schijnoplossingen zoals bioplastics.

    Hoe maak ik mijn thermosfles of beker schoon?
    Spoel vóór gebruik even om. Daarna afwassen met de hand en afwasmiddel. Sommige flessen mogen in de vaatwasser op lage temperatuur, maar handwas is het beste.

    Zijn de flessen geschikt voor andere dranken dan water?
    Ja, ook voor sap, melk, yoghurtdrank of water met fruit. Let wel op bij koolzuur – dat kan druk opbouwen.

    Hebben jullie thermosflessen met rietje?
    Ja, we hebben ook tumblers met (herbruikbaar) rietje. Handig voor smoothies, iced coffee of sap.

    Zijn tumblers met rietje goed geïsoleerd?
    Zeker, net als onze andere thermosflessen. Ze houden je drankje urenlang warm of koud.

    Kan ik tumblers met rietje laten bedrukken?
    Ja, ook deze modellen kunnen gepersonaliseerd worden met jouw logo of ontwerp.

    Hallo daar!